весь ринок
техніки широкого вжитку
http://i-m.com.ua
We would like to recommend...
   

Infomincer.Ціни » мобільний зв'язок » мобільні телефони і смартфони (як вибрати?)

Всі рубрики
Відеотехніка і фототехніка
Аудіотехніка
Мобільний зв'язок
мобільні телефони і смартфони
опції, приналежності
послуги, сервіс
BlueTooth-гарнітури
GSM/CDMA обладнання
опції, приналежності
Побутова техніка
Кліматична техніка
Охоронні системи
Комп'ютери і комплектуючі
Ноутбуки, планшети, флеш-пам'ять, аксесуари
Сервери, мережі, комунікації
Софт і мультимедіа
Оргтехніка, телефонія
Торгове та проекційне обладнання
Все для дому, дачі, будови та ремонту
Здоров'я, спорт, туризм, відпочинок
Автотехніка і мототехніка
Послуги
Топ-5 моделей
Рейтинг моделі Xiaomi MI8 (нема відгуків)   Xiaomi Xiaomi MI8
Xiaomi Xiaomi MI8 Ціна: 186.23$відгуки (0)
Рейтинг моделі LG G6 (нема відгуків)   LG LG G6
LG LG G6 Ціна: 19.19$відгуки (0)
Рейтинг моделі 5130 XpressMusic (19 відгуків)   Nokia 5130 XpressMusic
Nokia 5130 XpressMusic Ціна: 8.42$

звичайний корпус, вага 137г, очікування 270 год., розмова 5 год., Ni-Mh, 900mAh


відгуки (19)
Рейтинг моделі Galaxy J7 (нема відгуків)   Samsung Galaxy J7
Samsung Galaxy J7 Ціна: 162.38$відгуки (0)
Рейтинг моделі 5800 XpressMusic (68 відгуків)   Nokia 5800 XpressMusic
Nokia 5800 XpressMusic Ціна: 128.08$

GSM1800 / GSM1900 / GSM900 / WCDMA, звичайний корпус, вбудована камера, Bluetooth, MP3 плеєр, FM-радіо, габарити(мм): 111 х 51 х 15, вага 109г, очікування 406 год., розмова 8.75 год., Li-Ion, 1320mAh


відгуки (68)

Будь-ласка, вкажіть параметри для вибору моделей:Виробник:
(можна обрати декілька позицій)
Рік випуску: від  до 
Стандарт:
(можна обрати декілька позицій)
Тип корпусу:
(можна обрати декілька позицій)
Висота, мм.: від  до 
Ширина, мм.: від  до 
Товщина, мм: від  до 
Довжина, мм.: від  до 
Вага, гр.: від  до 
Тип акумулятора:
(можна обрати декілька позицій)
mAh: від  до 
Режим очікування до ... годин: від  до 
Режим розмови до ... годин: від  до 
Операційна система:
(можна обрати декілька позицій)
Частота процесора: від  до 
Тип дисплея:
(можна обрати декілька позицій)
Сенсорний екран:
Діагональ (дюйми): від  до 
Максимальна роздільна здатність в пікселях: від  до 
Цифрова клавіатура:
QWERTY-клавиатура:
Підтримка двох SIM-карт:
FM-плеєр:
MP3 плеєр:
Вбудована камера:
Роздільна здатність камери: від  до 
Вбудований спалах:
E-mail клієнт:
MMS:
EMS:
GPRS:
Підтримка Java:
USB:
ІR-порт:
Bluetooth:
WiFi:
GPS-модуль:
Об'єм оперативної пам'яті, Мб: від  до 
Оперативна пам"ять (RAM): від  до 
Постійна пам"ять (ROM): від  до 
Вбудована пам"ять: від  до 
Зовнішня пам'ять (тип):
(можна обрати декілька позицій)
Акумулятор:
(можна обрати декілька позицій)
Тривалість роботи від акумулятора (год): від  до 
 

Корисна інформація:


Що то за "звір"?
Сучасні стільникові телефони призначені не лише для вербального спілкування, а й мають безліч різних функцій. Купуючи телефон, в першу чергу, треба визначити, якого класу апарат Вам потрібен. Найбільший клас мобільних телефонів - це клас "народних" трубок. Основне завдання таких телефонів - просто сполучати абонентів. Телефони даного класу відносно недорогі, практичні і прості у користуванні. Наступний клас стільникових телефонів - "бізнес". Ці телефони характеризуються вищою ціною і великою кількістю функціональних можливостей. У трубки бізнес-класу обов'язкові функції : передача даних (вбудований модем, ІЧ-порт, WAP, GPRS), багатофункціональний органайзер, цифровий диктофон, що дозволяє швидко записати необхідну адресу або думку, що раптово прийшла в голову та ін. Всі передові технології і нові послуги, що з'являються у світі телекомунікацій, впроваджують в апарати саме цього класу. Особлива група телефонів - це апарати класу "люкс". Вони модного дизайну, малої ваги і мініатюрні, а в той же час, мають найширші функціональні можливості. За ціною ці телефони значно перевершують трубки бізнес-класу. Стрімко розвивається і поповнюється моделями новий клас - "комунікатори". "Комунікатори" - це пристрої, що мають риси стільникового телефона і комп'ютера. Хоч це пристрої значної маса і габаритів, та вони зберігатимуть досить велику кількість інформації і працюватимуть з основними офісними програмами.
Ключові параметри:
Стандарт : В даний час введені в комерційну експлуатацію чотири основні стандарти: NMT-450, AMPS, GSM-900, GSM-1800. Аналоговий стандарт NMT-450 використовує смугу частот 450...470 Мгц. Його особливість - великий радіус дії, що дозволяє швидко забезпечувати радіотелефонним зв'язком значну територію. Аналоговий стандарт AMPS (смуга частот 825...890 Мгц). Радіохвилі цих частот краще розповсюджуються в містах, що зменшує в порівнянні з NMT450 кількість "мертвих зон" зв'язку. Цифровий стандарт GSM-900 (смуга частот 890...965 Мгц), радіохвилі цих частот добре розповсюджуються в місті, а цифрова технологія ускладнює прослуховування розмов. Цифровий стандарт GSM-1800 має багато спільного з GSM-900, але використовує діапазон 1800 Мгц. Ще менший радіус сотів і менша потужність випромінювання телефону (порівняно до GSM900) зумовлює переважаюче застосування цього стандарту в містах.
Вага, гр. : Маса мобільного телефону, в грамах (г). У окремих моделей вказано кілька варіантів ваги мобільного телефону або навіть ваговий діапазон (дана модель з різними акумуляторами має різну вагу).
Режим очікування до ... годин : Вважають "ідеальний" час роботи телефона в режимі очікування, від повного зарядження до повного розрядження акумуляторів, за умови, що телефон залишається увімкненим і готовим до використання, та не використовується за призначенням.
Режим розмови до ... годин : Максимально можливий час роботи телефону в режимі безперервної розмови, на який розраховані акумулятори даної моделі телефону.
Тип акумулятора : Під час вибору телефону велике значення має місткість і тип акумуляторної батареї. Від її місткості залежать максимальна тривалість розмов і час роботи в режимі очікування, а від типу - зручність користування апаратом і термін служби батареї. Нікель-кадмієві акумулятори (NiCd) мають ефект пам'яті, через що їх потрібно розряджати перед черговим зарядженням. Тому переважають досконаліші літій-іонні (Li-Ion) і нікель-металгідридні (NiMH).
mAh : Під час вибору телефону велике значення має місткість і тип акумуляторної батареї. Від її місткості залежать максимальна тривалість розмов і час роботи в режимі очікування, а від типу - зручність користування апаратом і термін служби батареї. Нікель-кадмієві акумулятори (NiCd) мають ефект пам'яті, через що їх потрібно розряджати перед черговим зарядженням. Тому переважають досконаліші літій-іонні (Li-Ion) і нікель-металогідридні (NiMH).
Процесор : Розмір дисплея визначається кількістю текстових рядків з піктограмами, на яку він розрахований.
Поліфонія : Поліфонічне відтворення мелодій дзвінка - це таке відтворення, під час якого одночасно звучать кілька нот .
Мелодії (кількість) : Кількість закладених у телефон мелодій дзвінка змінюється від 1 до 80.
FM-плеєр : У телефон інколи вбудовують FM-плеєр. Під час першого після вмикання телефону завантаження аудіо-плєєра сканується вся пам'ять, щоб виявити музичні дані. Музику слухають через навушники.
MP3 плеєр : У телефон інколи вбудовують програвач музики формату mp3 (музику завантажують з комп'ютера).
Вібродзвінок : Функція "вібродзвінок" дозволяє приймати дзвінки безшумно, щоб не турбувати оточуючих. Перед придбанням обов'язково випробуйте його - у різних моделей "вібро" має різну потужність
Голосовий набір : Голосовий набір викликає телефонний номер із записника, щоб набрати його. Попередньо необхідно занести в пам'ять апарату голосові мітки, що відповідають різним телефонним номерам.
Будильник : Телефон також використовують як будильник, для цього треба лишень обрати необхідний час.
Ігри : Звичайно телефон має кілька вбудованих ігор. Якщо апарат підтримує Java (і GPRS), то додатково завантажують ігри з мережі.
Калькулятор : Телефонні апарати, що мають вбудований калькулятор, зручні для підрахунків.
Годинник : Наявність функції "Годинник" дозволить переглянути час пропущеного дзвінка.
Органайзер : Органайзер - це вбудований щоденник, в який вносять розклад всіх своїх справ.
Диктофон : Вбудований диктофон - дуже зручна функція, що дозволяє виконувати запис необхідної інформації. Також диктофон використовують як звуковий записник.
Записна книжка - … записів : Кількість телефонних номерів з іменами абонентів, що зберігаються у вбудованій пам'яті телефону, а не на SIM-карті.
Підрахунок тривалості і вартості розмови : Індикатор показує час, що пройшов з початку розмови (дозволяє орієнтуватись у її ціні) .
WAP : Wireless Application Protocol (WAP) - це протокол бездротового доступу до інформаційних і сервісних ресурсів глобальної мережі Інтернет безпосередньо з мобільних телефонів.
Модем : Модем - це можливість використання мобільного телефону як модему під час під'єднання до комп'ютера.
E-mail клієнт : Наявність у телефоні вбудованого поштового клієнта POP і SMTP дозволяє отримувати чи надсилати електронні листи.
Bluetooth : Bluetooth - це радіотехнологія (радіо-інтерфейс) малої потужності, яку розробили з метою заміни існуючих кабельних з'єднань персональних офісної і побутової техніки з широким спектром переносних пристроїв, таких, як електронні записники і мобільні телефони.
USB : Під'єднання здійснюють через порт USB
ІR-порт : За допомогою інфрачервоного порта (ІЧ-порт) встановлюють бездротове з'єднання мобільного телефону і будь-якого пристрою, що має ІЧ-порт (ноутбук, кишеньковий комп'ютер, модем і т.п.) та знаходиться недалеко.
MMS : MMS дозволяє приймати або передавати кольорові малюнки, фотографії, мелодії і навіть відео.
EMS : ЕМS дозволяє приймати або передавати текст повідомлень (жирний шрифт, курсив, підкреслення слів), вести обмін малюнками і логотипами.
GPRS : GPRS (General Packed Radio Services) - послуга пакетної передачі даних з радіоканалу, дозволяє постійне під'єднання через GPRS-телефон до мережі Інтернет, при чому абонент може дзвонити і приймати дзвінки, не перериваючи з'єднання з Інтернет.
Підтримка Java : Телефон, що підтримує java-додатки, може виконувати програми, написані мовою Java, які завантажують з Інтернету через WAP-браузер, наприклад, такі як: ігри, органайзер, карту метро.
Операційна система : Можливість під'єднання телефонного апарату до комп'ютера .
Вбудована камера :
Корисні лінки:
Как выбрать сотовый телефон · Справочное пособие по сотовой связи для начинающих · Карманные компьютеры против портативных компьютеров (ноутбуков) · Интернет, который всегда с тобой · Мобильный облик эпохи Интернет · Гадкие лебеди · Пара мыслей о будущем КПК · Исповедь пользователя карманного компьютера · Обзор Samsung S5620 Monte · Samsung S5620 Monte – в ритме жизни · Обзор смартфона Samsung S5660 Galaxy Gio · Обзор по Samsung Apps · Обзор Samsung Wave525 · Смартфон Wave 723 La’Fleur · Обзор по Samsung Apps · Обзор Samsung Wave525 La’Fleur · Обзор смартфона Samsung Galaxy Mini
Лінки на сайти виробників:
Acer, Acer, Acer · Alcatel, Alcatel · Apple · Archos · BenQ · Bliss · HP · Haier · LG, LG, LG · Microsoft, Microsoft · Mitac, Mitac · Motorola, Motorola · NEC, NEC, NEC · Nokia · Palm · Panasonic, Panasonic · Pantech · Philips, Philips · Sagem · Samsung, Samsung · Sharp, Sharp · Siemens · Sony, Sony · Sony-Ericsson · Toshiba, Toshiba · ViewSonic, ViewSonic · Voxtel · i-Mate

  Всі розділи Infomincer-Ціни: А також:  
відеотехніка і фототехніка
аудіотехніка
мобільний зв'язок
побутова техніка
кліматична техніка
охоронні системи
комп'ютери і комплектуючі
ноутбуки, планшети, флеш-пам'ять
сервери, мережі, комунікації
софт і мультимедіа
оргтехніка, телефонія
все для торгівлі, проектори
дім, дача, будова і ремонт
здоров'я, спорт, туризм
автотехніка і мототехніка
послуги
наші послуги
наши услуги
рейтинг моделей
розширений пошук
каталог фірм
прайси фірм
барахолка
особистий кабінет фірми
bigmir)net TOP 100
Сервер відкрито 07.12.2000. © Infomincer.Net!
Контакт з адміністрацією сайту: info@infomincer.net
Всю відповідальність за достовірність інформації, що публікується на сайті, несуть постачальники інформації!