весь ринок
техніки широкого вжитку
http://i-m.com.ua
We would like to recommend...
   

Infomincer.Ціни » сервери, мережі, комунікації » мережеве пасивне (ціни в Україні)

мобільна версія 
Як вибрати?
Всі рубрики
Відеотехніка і фототехніка
Аудіотехніка
Мобільний зв'язок
Побутова техніка
Кліматична техніка
Охоронні системи
Комп'ютери і комплектуючі
Ноутбуки, планшети, флеш-пам'ять, аксесуари
Сервери, мережі, комунікації
мережеві адаптери
комутатори
опції, приналежності
маршрутизатори
опції, приналежності
принт-сервери
зовнішні модеми
внутрішні модеми
DSL-обладнання
опції, приналежності
концентратори
мереж.безпека
інструмент
трансівери
конвертери
мережеве пасивне
мережевий кабель (мідь)
мережевий кабель (оптика)
розетки, конектори
патч-панелі, заглушки, кутки
сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси
сервери, модеми, мережеве обладнання - інше
точки доступу (Wi-Fi)
опції, приналежності
бездротові адаптери (Wi-Fi)
опції, приналежності
BlueTooth-адаптери
Софт і мультимедіа
Оргтехніка, телефонія
Торгове та проекційне обладнання
Все для дому, дачі, будови та ремонту
Здоров'я, спорт, туризм, відпочинок
Автотехніка і мототехніка
Послуги
Параметри вибору
Ціна:
дешевше за 30$  (338)
30$-50$  (306)
50$-90$  (321)
90$-150$  (310)
150$-330$  (316)
понад 330$  (311)
від  до     
Виробник:
AddOn  (1498)
Digitus  (94)
Moxa  (68)
Gembird  (55)
Cisco  (43)
Molex  (23)
Cablexpert  (19)
OK-Net  (18)
HP  (18)
Manhattan  (16)
Розширений пошук »»»
Топ-5 моделей
Рейтинг моделі LB-RJ4510P-RS232 (нема відгуків)   Moxa LB-RJ4510P-RS232
Moxa LB-RJ4510P-RS232 Ціна: 34.00$



відгуки (0)
Будь-ласка, виберіть марку для швидкої навігації: 3M · Acer · AddOn · Allied Telesis · Apple · Asus · Atcom · Belkin · Cablexpert · Cisco · Dell · Digitus · Extradigital · Fender · Gembird · HP · IBM · Intellinet · Intel · Kodak · Konica Minolta · Lenovo · M1 · Manhattan · Marshall · Maxxtro · Mini · Miotex · Molex · Moxa · Mystery · Nets · Nikon · OK-Net · Olympus · Patron · PortCase · PowerPlant · Promate · SIC · Samsung · Sony · Soundking · TP-Link · Toshiba · TrippLite · Ultra · Viewcon · різне ·
Всі ціни Барахолка Продавці   сторінка 1 з 22                  

Відсортовано:  по виробнику  по ціні (min->max)  по ціні (max->min)

мережеве пасивне 3M  Роздрібна цінаГуртова ціна
3M micro USB кабель CCP-mUSB2-AMBM-0.3M, USB 2.0 A-вилка/ Micro B-вилка, 0.3 м (CCP-mUSB2-AMBM-0.3M) [CCP-mUSB2-AMBM-0.3M] NKT 303-9230 50.00грн.    
3M Крышка для сплайс-кассеты DE620006531 (29025-50331) [29025-50331] NKT 303-9230 65.00грн.    
3M NPC коннектор, SC/ UPC многомод. для 250/ 900 микрон 80611326242 (6800-50/ LOMMF) [6800-50/LOMMF] NKT 303-9230 92.00грн.    
3M NPC коннектор, LC/ UPC многомод. для 250/ 900 микрон 80611327745 (6830-50/ LOMMF) [6830-50/LOMMF] NKT 303-9230 113грн.    
3M Держатель 3М для оптических соед. Fiberlok DE010012784 (2529-H) [3M 2529-H] NKT 303-9230 113грн.    
3M NPC коннектор, LC/ UPC одномод. для 250/ 900 микрон 80611327760 (8830) [3M 8830] NKT 303-9230 136грн.    
3M Кабель 3M CAT 5e U/ UTP витая пара PVC 305 м DE010024318 (VOL5EUP4305) [VOL5EUP4305] NKT 303-9230 3598грн.    
3M Крышка для сплайс-кассеты DE620006531 (29025-50331) [29025-50331] , є на складі Rozetka (044)537-0222
Дзвоніть!      

мережеве пасивне Acer 
Acer Разъем питания PJ014 для Acer, Compaq, Gateway (ARC.461) [ARC.461] NKT 303-9230 60.00грн.    
Acer Разъем питания PJ038 для Acer, Gateway (ARC.115) [ARC.115] NKT 303-9230 65.00грн.    
Acer Разъем питания PJ056 для Acer (ARC.460) [ARC.460] NKT 303-9230 69.00грн.    
Acer Разъем питания PJ077A для Acer (ARC.2294) [ARC.2294] NKT 303-9230 99.00грн.    
Acer Разъем питания PJ101 для Acer (ARC.2293) [ARC.2293] NKT 303-9230 114грн.    
Acer Разъем питания PJ064 для Acer (ARC.457) [ARC.457] NKT 303-9230 155грн.    

мережеве пасивне AddOn 
AddOn ADD-USC-LC-5M9SMF Кабель ADDON 5m LC (Male) to USC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-USC-LC-5M9SMF Кабель ADDON 5m LC (Male) to USC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-USC-LC-5M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$27    
AddOn ADD-ST-ST-2M5OM3 Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-2M5OM3 Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-2M5OM3] 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-SC-2M6MMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-2M6MMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-2M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn 57Y4393-AO Переходник адаптер (8in Lenovo 57Y4393 Совместимый) DisplayPort Male to VGA Female Black Adapter 57Y4393-AO Переходник адаптер (8in Lenovo 57Y4393 Совместимый) DisplayPort Male to VGA Female Black Adapter [57Y4393-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-LC-LC-1M6MMF Кабель ADDON 1m LC (Male) to LC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-LC-LC-1M6MMF Кабель ADDON 1m LC (Male) to LC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-LC-LC-1M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn HDMI2HDMI25F Кабель ADDON 25ft HDMI Male to Male Black Cable HDMI2HDMI25F Кабель ADDON 25ft HDMI Male to Male Black Cable [HDMI2HDMI25F] 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ASC-LC-1M9SMF Кабель ADDON 1m LC (Male) to ASC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ASC-LC-1M9SMF Кабель ADDON 1m LC (Male) to ASC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ASC-LC-1M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-ST-2M9SMF Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-2M9SMF Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-2M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$29    
AddOn AJ833A-AO Кабель ADDON (0.5m HP AJ833A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable AJ833A-AO Кабель ADDON (0.5m HP AJ833A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Pat [AJ833A-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
$29    
AddOn ADD-SC-LC-2M6MMF Кабель ADDON 2m LC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-2M6MMF Кабель ADDON 2m LC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-2M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$29    
AddOn ADD-SC-SC-1M9SMF Кабель ADDON 1m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-1M9SMF Кабель ADDON 1m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-1M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$29    
AddOn ADD-SC-LC-15MS9SMF Кабель ADDON 15m LC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Simplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-15MS9SMF Кабель ADDON 15m LC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Simplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-15MS9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$29    
AddOn ADD-LC-LC-0.5M5OM3 Кабель ADDON 0.5m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-LC-LC-0.5M5OM3 Кабель ADDON 0.5m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-LC-LC-0.5M5OM3] 1server.com.ua (044)537-0326
$29    
AddOn ADD-LC-LC-0.5M5OM4 Кабель ADDON 0.5m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-LC-LC-0.5M5OM4 Кабель ADDON 0.5m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-LC-LC-0.5M5OM4] 1server.com.ua (044)537-0326
$29    
AddOn HDMI2HDMI35F Кабель ADDON 35ft HDMI Male to Male Black Cable HDMI2HDMI35F Кабель ADDON 35ft HDMI Male to Male Black Cable [HDMI2HDMI35F] 1server.com.ua (044)537-0326
$29    
AddOn ADD-SC-LC-1M6MMF Кабель ADDON 1m LC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-1M6MMF Кабель ADDON 1m LC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-1M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-ST-2M5OM4 Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-2M5OM4 Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-2M5OM4] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-ST-2M6MMF Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-2M6MMF Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-2M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn 221692-B22-AO Кабель ADDON (5m HP 221692-B22 Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable 221692-B22-AO Кабель ADDON (5m HP 221692-B22 Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR ( [221692-B22-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-LC-3M5OM3 Кабель ADDON 3m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-3M5OM3 Кабель ADDON 3m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-3M5OM3] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-ST-10M9SMF Кабель ADDON 10m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-10M9SMF Кабель ADDON 10m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-10M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-LC-4M6MMF Кабель ADDON 4m LC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-4M6MMF Кабель ADDON 4m LC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-4M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-LC-3M9SMF Кабель ADDON 3m LC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-3M9SMF Кабель ADDON 3m LC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-3M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-LC-2M9SMF Кабель ADDON 2m LC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-2M9SMF Кабель ADDON 2m LC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-2M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-MTRJ-2M5OM3 Кабель ADDON 2m MT-RJ (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-MTRJ-2M5OM3 Кабель ADDON 2m MT-RJ (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-MTRJ-2M5OM3] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-LC-LC-3M6MMF Кабель ADDON 3m LC (Male) to LC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-LC-LC-3M6MMF Кабель ADDON 3m LC (Male) to LC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-LC-LC-3M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-ST-1M5OM4 Кабель ADDON 1m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-1M5OM4 Кабель ADDON 1m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-1M5OM4] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-ST-1M6MMF Кабель ADDON 1m ST (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-1M6MMF Кабель ADDON 1m ST (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-1M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-SC-5M6MMF Кабель ADDON 5m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-5M6MMF Кабель ADDON 5m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-5M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-LC-1M9SMF Кабель ADDON 1m LC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-1M9SMF Кабель ADDON 1m LC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-1M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-LC-1M6MMF Кабель ADDON 1m LC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-1M6MMF Кабель ADDON 1m LC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-1M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-LC-1M5OM4 Кабель ADDON 1m LC (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-1M5OM4 Кабель ADDON 1m LC (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-1M5OM4] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn MHDMI2VGA Кабель ADDON 8in Micro-HDMI Male to VGA Female White Active Adapter Cable MHDMI2VGA Кабель ADDON 8in Micro-HDMI Male to VGA Female White Active Adapter Cable [MHDMI2VGA] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-SC-2M5OM4 Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-2M5OM4 Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-2M5OM4] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-SC-2M5OM3 Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-2M5OM3 Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-2M5OM3] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ASC-ASC-2M9SMF Кабель ADDON 2m ASC (Male) to ASC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ASC-ASC-2M9SMF Кабель ADDON 2m ASC (Male) to ASC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ASC-ASC-2M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ASC-ST-2M9SMF Кабель ADDON 2m ASC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ASC-ST-2M9SMF Кабель ADDON 2m ASC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ASC-ST-2M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$31    
AddOn ADD-ST-SC-2M9SMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-2M9SMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-2M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$31    
AddOn ADD-SC-SC-5M9SMF Кабель ADDON 5m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-5M9SMF Кабель ADDON 5m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-5M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$31    
AddOn ADD-SC-SC-1M5OM3 Кабель ADDON 1m SC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-1M5OM3 Кабель ADDON 1m SC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-1M5OM3] 1server.com.ua (044)537-0326
$31    
AddOn ADD-ST-LC-1M5OM3 Кабель ADDON 1m LC (Male) to ST (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-1M5OM3 Кабель ADDON 1m LC (Male) to ST (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-1M5OM3] 1server.com.ua (044)537-0326
$31    
AddOn ADD-LC-LC-2M9SMF Кабель ADDON 2m LC (Male) to LC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-LC-LC-2M9SMF Кабель ADDON 2m LC (Male) to LC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-LC-LC-2M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$31    
AddOn PUSB24V6F Кабель ADDON 6ft PoweredUSB-A Male to PoweredUSB-B Male Black Powered Cable PUSB24V6F Кабель ADDON 6ft PoweredUSB-A Male to PoweredUSB-B Male Black Powered Cable [PUSB24V6F] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn AJ835A-AO Кабель ADDON (2m HP AJ835A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable AJ835A-AO Кабель ADDON (2m HP AJ835A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch C [AJ835A-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-ASC-LC-10M9SMF Кабель ADDON 10m ASC (Male) to LC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ASC-LC-10M9SMF Кабель ADDON 10m ASC (Male) to LC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ASC-LC-10M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn 221691-B22-AO Кабель ADDON (5m HP 221691-B22 Совместимый) LC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable 221691-B22-AO Кабель ADDON (5m HP 221691-B22 Совместимый) LC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR ( [221691-B22-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-SC-LC-2M5OM3 Кабель ADDON 2m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-2M5OM3 Кабель ADDON 2m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-2M5OM3] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-SC-SC-10M9SMF Кабель ADDON 10m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-10M9SMF Кабель ADDON 10m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-10M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-ST-SC-2M5OM3 Кабель ADDON 2m SC (Male) to ST (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-2M5OM3 Кабель ADDON 2m SC (Male) to ST (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-2M5OM3] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-ST-SC-1M5OM4 Кабель ADDON 1m SC (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-1M5OM4 Кабель ADDON 1m SC (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-1M5OM4] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-ST-LC-5M6MMF Кабель ADDON 5m LC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-5M6MMF Кабель ADDON 5m LC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-5M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-ST-LC-4M9SMF Кабель ADDON 4m LC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-4M9SMF Кабель ADDON 4m LC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-4M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-ST-LC-2M6MMF Кабель ADDON 2m LC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-2M6MMF Кабель ADDON 2m LC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-2M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-ASC-LC-3M9SMF Кабель ADDON 3m LC (Male) to ASC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ASC-LC-3M9SMF Кабель ADDON 3m LC (Male) to ASC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ASC-LC-3M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-ST-ST-1M9SMF Кабель ADDON 1m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-1M9SMF Кабель ADDON 1m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-1M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-LC-LC-4M9SMF Кабель ADDON 4m LC (Male) to LC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-LC-LC-4M9SMF Кабель ADDON 4m LC (Male) to LC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-LC-LC-4M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-ST-LC-10M6MMF Кабель ADDON 10m LC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-10M6MMF Кабель ADDON 10m LC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-10M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-SC-SC-2M9SMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-2M9SMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-2M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-SC-LC-1M5OM3 Кабель ADDON 1m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-1M5OM3 Кабель ADDON 1m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-1M5OM3] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-SC-SC-2M6MMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-2M6MMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-2M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-SC-LC-0.5M5OM4 Кабель ADDON 0.5m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-0.5M5OM4 Кабель ADDON 0.5m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-0.5M5OM4] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn DISPLAYPORT10F Кабель ADDON 10ft DisplayPort Male to Male Black Cable DISPLAYPORT10F Кабель ADDON 10ft DisplayPort Male to Male Black Cable [DISPLAYPORT10F] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-SC-LC-3M5OM4 Кабель ADDON 3m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-3M5OM4 Кабель ADDON 3m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-3M5OM4] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-SC-SC-3M9SMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-3M9SMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-3M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$32    
AddOn ADD-LC-LC-2M5OM3 Кабель ADDON 2m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-LC-LC-2M5OM3 Кабель ADDON 2m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-LC-LC-2M5OM3] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn AJ834A-AO Кабель ADDON (1m HP AJ834A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable AJ834A-AO Кабель ADDON (1m HP AJ834A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch C [AJ834A-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn ADD-SC-LC-4M5OM4 Кабель ADDON 4m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-4M5OM4 Кабель ADDON 4m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-4M5OM4] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn QK732A-AO Кабель ADDON (1m HP QK732A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable QK732A-AO Кабель ADDON (1m HP QK732A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch C [QK732A-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn ADD-ST-SC-3M9SMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-3M9SMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-3M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn ADD-ST-LC-5M9SMF Кабель ADDON 5m LC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-5M9SMF Кабель ADDON 5m LC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-5M9SMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn BK838A-AO Кабель ADDON (1m HP BK838A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable BK838A-AO Кабель ADDON (1m HP BK838A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch C [BK838A-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn ADD-ST-SC-9M6MMF Кабель ADDON 9m SC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-9M6MMF Кабель ADDON 9m SC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-9M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn MDP2HDMIAB Кабель ADDON 8in Mini-DisplayPort Male to HDMI Female Black Active Adapter Cable MDP2HDMIAB Кабель ADDON 8in Mini-DisplayPort Male to HDMI Female Black Active Adapter Cable [MDP2HDMIAB] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn ADD-LC-LC-6M5OM3 Кабель ADDON 6m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-LC-LC-6M5OM3 Кабель ADDON 6m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-LC-LC-6M5OM3] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn ADD-LC-LC-5M6MMF Кабель ADDON 5m LC (Male) to LC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-LC-LC-5M6MMF Кабель ADDON 5m LC (Male) to LC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-LC-LC-5M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn ADD-SC-SC-3M6MMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-3M6MMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-3M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn DVIDS2VGAA Кабель ADDON 8in DVI-D Male to VGA Female Black Active Adapter Cable DVIDS2VGAA Кабель ADDON 8in DVI-D Male to VGA Female Black Active Adapter Cable [DVIDS2VGAA] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn ADD-SC-LC-1M5OM4 Кабель ADDON 1m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-1M5OM4 Кабель ADDON 1m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-1M5OM4] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn ADD-LC-LC-1M5OM3 Кабель ADDON 1m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-LC-LC-1M5OM3 Кабель ADDON 1m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-LC-LC-1M5OM3] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn ADD-LC-LC-1M5OM4 Кабель ADDON 1m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-LC-LC-1M5OM4 Кабель ADDON 1m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-LC-LC-1M5OM4] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn 88Y6851-AO Кабель ADDON (1m IBM 88Y6851 Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable 88Y6851-AO Кабель ADDON (1m IBM 88Y6851 Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) P [88Y6851-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn DISPLAYPORT2DVI6F Кабель ADDON 6ft DisplayPort Male to DVI-D Male Black Adapter Cable (Requires DP++) DISPLAYPORT2DVI6F Кабель ADDON 6ft DisplayPort Male to DVI-D Male Black Adapter Cable (Requires DP++) [DISPLAYPORT2DVI6F] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn ADD-SC-LC-10M6MMF Кабель ADDON 10m LC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-10M6MMF Кабель ADDON 10m LC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-10M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn ADD-LC-LC-2M5OM4 Кабель ADDON 2m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-LC-LC-2M5OM4 Кабель ADDON 2m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-LC-LC-2M5OM4] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn ADD-LC-LC-2M6MMF Кабель ADDON 2m LC (Male) to LC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-LC-LC-2M6MMF Кабель ADDON 2m LC (Male) to LC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-LC-LC-2M6MMF] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
AddOn ADD-SC-LC-2M5OM4 Кабель ADDON 2m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-2M5OM4 Кабель ADDON 2m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-2M5OM4] 1server.com.ua (044)537-0326
$34    
сторінка 1 з 22                            
Швидкий перехід:           

  Всі розділи Infomincer-Ціни: А також:  
відеотехніка і фототехніка
аудіотехніка
мобільний зв'язок
побутова техніка
кліматична техніка
охоронні системи
комп'ютери і комплектуючі
ноутбуки, планшети, флеш-пам'ять
сервери, мережі, комунікації
софт і мультимедіа
оргтехніка, телефонія
все для торгівлі, проектори
дім, дача, будова і ремонт
здоров'я, спорт, туризм
автотехніка і мототехніка
послуги
наші послуги
наши услуги
рейтинг моделей
розширений пошук
каталог фірм
прайси фірм
барахолка
особистий кабінет фірми
bigmir)net TOP 100
Сервер відкрито 07.12.2000. © Infomincer.Net!
Контакт з адміністрацією сайту: info@infomincer.net
Всю відповідальність за достовірність інформації, що публікується на сайті, несуть постачальники інформації!